Przydatne gadżety łazienkowe

Przydatne gadżety łazienkowe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przystępując do wyposażenie łazienki należy oczywiście dobrać przydatne akcesoria do stylu w jakim jest przewidziana. Na rynku jest wiele różnego rodzaju wieszaków, mydelniczek, dozowników na mydło, pojemników na papier toaletowy, pojemników na biżuterię, czy pojemników na kosmetyki. Różnorodność zaspokoi wszystkie gusta, od prostych, eleganckich, nowoczesnych po tradycyjne, czasami wręcz antyczne. Ważne by akcesoria spełniały nasze oczekiwania co do designu i zaspokajały potrzeby.

Na rynku pojawiło się wiele gadżetów, nowoczesnych, wręcz innowacyjnych, zmieniających w sposób diametralny nasze przyzwyczajenia i wyobrażenia co do wyglądu i wyposażenia łazienki.

Ciekawe i nowoczesne baterie

Na rynku pojawiło się wiele interesujących baterii, jak chociażby bateria z wylewką typu kaskada, szklana, o wyjątkowo ciekawym wyglądzie, bądź bateria elektronicznie sterowana, z wylewką typu kaskada i futurystycznym wręcz efektem wizualnym. Woda w wylewce zmienia swą barwę w zależności od jej temperatury, od koloru niebieskiego poprzez fioletowy do czerwonego. Innym interesującym pomysłem jest bateria z wylewką otworzoną od góry, dzięki czemu widać jak woda płynie w wylewce zanim trafi do umywalki.

Inteligentne wagi łazienkowe

Wyposażając łazienkę w wagę, warto zapoznać się z bogatą ofertą wag. Nowoczesne wagi nie tylko dostarczają informacji o aktualnej wadze, ale również są analizatorami stanu ciała. Po analizie podają wagę ciała, procentową zawartość tłuszczu w organizmie, ilość tłuszczu trzewnego, wskaźnik masy ciała BMI, wskaźnik przemiany materii BMR, całkowitą masę mięśniową, procentową zawartość wody w organizmie, całkowitą masę kości, zawartość białka w organizmie. Jak widać waga uzupełniona odpowiednią aplikacją mobilną przekazuje nam dość szczegółowy raport ze stanu naszego zdrowia.

Muzyka w łazience

Niektórzy mogą uznać to za zbytek, ale przecież wiele osób lubi, kiedy w łazience podczas kąpieli, pod prysznicem, podczas golenia czy robienia makijażu płynie ulubiona muzyka. Kiedyś krzykiem mody była kabina prysznicowa z wbudowanym radiem, ale teraz wystarczy uzupełnić wyposażenie łazienki w głośnik blutetooth.

Telewizor w łazience

Telewizor w łazience niektórzy uznają za kaprys, ale przy obecnym trybie życia i jego szybkości, a równocześnie wydłużonym czasie pobytu w łazience, które jest miejscem  komfortowym, odstresowującym, rozluźniającym, warto zastanowić się nad wyposażeniem jej w telewizor. Na rynku dostępne są modele odporne na wilgoć, małe lub większe, wbudowane lub wolnostojące. Oczywiście konstruktorzy wciąż pracują nad ciekawymi modelami, jak np telewizor wbudowany w rękaw szlafroka.

Luksusowa toaleta

Osoby mogące sobie pozwolić na luksus mogą wyposażyć swoją łazienkę w ciekawy i komfortowy sedes. Taki sedes posiada funkcję mycia i suszenia, bez konieczności używania papieru toaletowego, podgrzewaną deskę, czy filtry pochłaniające przykre zapachy.

Inteligentna pralka

Warto wyposażyć łazienkę w e-pralkę, z dostępem do internetu, dzięki czemu można na odległość włączyć pralkę, ustawić program, wyłączyć pranie czy otrzymać przypomnienie o braku środków piorących.

Na rynku jest wiele jeszcze innowacyjnych gadżetów do zastosowania w łazience, głównie z powodu, iż łazienka wyraźnie rozszerzyła swoje zadania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*